T-Mobile

Godzinka za grosze w T-Mobile

Dzięki aktywacji usługi Godzinka za grosze w T-Mobile, Abonent ma możliwość rozmowy przez godzinę ze wszystkimi w T-Mobile w Polsce, płacąc tylko za pierwsze 2 minuty. Opłaty za każdą rozpoczętą minutę powyżej 60 minuty tego samego połączenia oraz za pierwsze dwie minuty połączenia są zgodne z planem taryfowym.

Zobacz więcej ...
T-Mobile

Przyjaciele w T-Mobile

Usługa Przyjaciele w sieci T-Mobile umożliwia wybranie 1, 2 lub 3 osób i rozmawianie z nimi za grosze. Pakiet minut możesz wykorzystać na krajowe połączenia do T-Mobile lub na numery stacjonarne.

Zobacz więcej ...
T-Mobile

Bonus w T-Mobile

Usługa Bonus w T-Mobile premiuje Abonenta za prowadzenie rozmów telefonicznych. Za każde pełne 2 minuty połączenia odebranego z innej sieci, Abonent otrzyma darmowe minuty do T-Mobile i na numery stacjonarne.

Zobacz więcej ...
T-Mobile

Połączenia wideo w T-Mobile

Aby skorzystać z usługi Połączenia wideo, należy posiadać telefon obsługujący sieć 3G oraz obsługujący połączenia video. Ty i osoba, do której dzwonisz, musicie przebywać w zasięgu sieci 3G.

Zobacz więcej ...
T-Mobile

Nielimitowane SMSy (T-Mobile)

Usługa Nielimitowane SMSy, umożliwia wysyłanie, bez ograniczeń wiadomości SMS na krajowe numery sieci komórkowych. Oferta dostępna jest dla Abonentów Mix korzystających z jednej z taryf: Mixera25, Mixera50, Mix 25, Mix 50, Nowy Tak Tak Fon, Fon, Tak Tak Fon (Happy). Usługa jest ważna 30 dni.

Zobacz więcej ...